Ege bölgesinin en eşsiz ve değerli gayrimenkullerini bir tık ile ayaklarınızın altına seriyoruz !

Değerlerimiz

Verim

İşbirliği içinde çalışmaya ve iletişimin gücüne inanıyoruz. İşimizi açık ve ortak akılla yürütür, “biz” motivasyonunu gözeterek ekibin bir parçası oluruz. Bilgimizi, tecrübemizi birbirimizle ve hissedarlarımızla paylaşırız. Destekleyici, iletişime açık, pozitif ekip üyesi olmayı amaçlıyoruz.

Güven

Bilgi birikimimiz, tecrübemiz, çalışma performansımız, kurumsal değerlere bağlılığımız ve ilkemiz ile müşterilerimize “güven” oluştururuz. Sözlerimizi tam zamanında yerine getirir, her zaman ve her konuda güvenilir profesyonel yaklaşımlar sergileriz.

Yenilik

Yeniliklere açık olun ve bu yeniliklerin gereğini tereddütsüz yapın. Yeni bir ürün ve yaklaşım yaratarak yenilikçi bir firma olmak ilkelerimizden biridir. Bu yüzden insanı tersine çevirmeyi önemsiyor, yenilikleri, değişimleri ve iyileştirmeleri destekliyoruz. Paydaşlarımızı her zaman yenilikleri uygulamaya, fikirlerini açık yüreklilikle dile getirmeye ve yeni çözümler üretmeye teşvik ediyoruz.

Kalite

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını önemseriz. "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"ni ilke edinir, taahhütlerimizi beklentilerin üzerinde yerine getirir ve sorunlara zamanında etkin çözümler üretiriz. Ürün, hizmet ve kalite standartlarımızı tutarlı tutar, işlerimizi uluslararası standartlarla paralel yürütürüz.

Hakkımızda

     Kurucu olan Ahmet Ayar ve emlak alanında profesyonel eğitim almış gayrimenkul danışmanlarıyla birlikte Muğla ve çevresinde hizmet vermeye başlamıştır.

     Müşterilerimize sadece portföy sunan bir emlak şirketi olmaktansa , onlara deneyim sunan bir şirket olmayı ilke edinmiş Ahmet Ayar Emlak ; günün koşulları ve müşterilerinin istek ve imkanlarını harmanlayarak en doğru yatırım danışmanlığı hizmetini vermeye devam edecektir.

Alım Satım sürecindeki stresi omuzlarınızdan alıyoruz

Şirketimiz, üst düzey gayrimenkulün önde gelen sağlayıcılarından biridir. Hizmetlerimiz çok çeşitli lüks mülkleri içerir ve bizimle çalışırken en iyi deneyimi yaşamanızı sağlayacağız. Bu şirketi insanların hak ettikleri evi bulmalarına yardımcı olmak için kurduk ve yaşam tarzınızın özel ve üst düzey bir deneyim olmasını sağlamayı görevimiz haline getireceğiz.

Gayrimenkulünüzün ücretsiz değerlemesini yapalım !

 

 Portföyümüzde siz de yerinizi alın ve profesyonelliği tadın


Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp